KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11943221

nr 1194 3221

Etsning

Allen Jones. Signerad, numrerad 18/100, daterad -68. Motivet: 25x16 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:35:02